Eredmények

2017. évi szakosztályi eredmények

Asztali labdarugó szakosztály
  Jurcsik Gábor Emlékverseny  
    csapat  I. hely csapattagok: Kővágó Tibor, Tóth László, Mecsér Béla
   
         
Szabadidő szakosztály   
     Fővárosi Szabadidő Kupa Szabadidő Kupa   
  Teke csapatverseny I. hely I. hely  
  Szellemi vetélkedő I. hely I. hely  
  Tollaslabda III. hely I. hely  
  Gyalogos túra I. hely II. hely  
  Bowling csapatverseny V. hely III. hely  
  2017. évi VÉGEREDMÉNY I. hely I. hely  
Testépítő és erőemelő szakosztály
  RAW fekvenyomó Magyar Bajnokság - Kisbér
    63 kg I. hely 60 kg   Irimiás Erika Női junior
    84 kg I. hely 85 kg   Eisensehr Evelin Női master 1
    93 kg I. hely 110 kg   Ráczkevy Salamon Ifi fiú
    abszolut II. hely Női junior   Irimiás Erika  
  9. Havanna Parafekvenyomó Kupa
    45 kg I. hely 40 kg  OCS Koselák Renáta
    50 kg I. hely 43 kg   Molnár Nikoletta
    +86 kg I. hely 51 kg OCS Csillag Edina
    97 kg I. hely 106 kg   Neszveda Tamás
    88 kg I. hely 180 kg OCS Sedric Watchou
    abszolút III. hely női   Molnár Nikoletta
    abszulút I. hely férfi   Sedric Watchou
  8. Fazza Para Világkupa
    88 kg V. hely 172 kg OCS Sedric Watchou
  BioTech USA Fekvenyomó Balaton Kupa
    63 kg I. hely 60 kg   Irimiás Erika Női junior
    84 kg I. hely 92,5 kg OCS Eisensehr Evelin Női felnőtt, master 1
    93 kg III. hely 110 kg   Ráczkevy Salamon Férfi ifi
    45 kg I. hely 50 kg OCS Koselák Renáta Parafekvenyomás
    +86 kg I. hely 45 kg   Csillag Edina Parafekvenyomás
    97 kg II. hely 107,5 kg   Neszveda Tamás Parafekvenyomás

 

2016. évi szakosztályi eredmények

Asztali labdarugó szakosztály
  Jurcsik Gábor Emlékverseny  
    csapat  III. hely csapattagok: Kővágó Tibor, Tóth László, Mecsér Béla
    egyéni III. hely  Tóth László 
  Testvériség Kupa
    egyéni II. hely  Kováts Csaba
  Szövetség Országos Egyéni verseny
    egyéni II. hely Kováts Csaba
    egyéni VII. hely  Debreczy István
  Dunakanyar Kupa
    egyéni II. hely Debreczy István
    egyéni III. hely  Tóth László 
  Maroslele Kupa
    egyéni II. hely  Hartmann László
  Hédl Ferencemlékverseny
    egyéni III. hely  Máté Bálint
Szabadidő szakosztály   
     Fővárosi Szabadidő Kupa Szabadidő Kupa   
  Teke csapatverseny I. hely I. hely  
  Szellemi vetélkedő III. hely I. hely  
  Kispályás labdarúgás II. hely    
  Gyalogos túra I. hely V. hely  
  Bowling csapatverseny III. hely III. hely  
  2016. évi VÉGEREDMÉNY I. hely II. hely  
Testépítő és erőemelő szakosztály
  HAVANNA KUPA
    50 kg I. hely Molnár Nikoletta
    +86 kg I. hely  Csillag Edina
    88 kg II. hely Neszveda Tamás
  BioTech Balaton Kupa
    50 kg II. hely Molnár Nikoletta    
    61 kg I. hely Kovács Adrienn 35 kg  
    79 kg I. hely Róth Erika 70 kg  Országos csúcs
    88 kg I. hely Sedric Watchou 167 kg  Országos csúcs
    88 kg III. hely  Neszveda Tamás 95 kg  
    NŐI  Abszolút II. hely Róth Erika    
    FÉRFI  Abszolút II. hely Sedric Watchou     
  Parafekvenyomó Magyar Bajnokság
    50 kg I. hely Molnár Nikoletta 46 kg  
    61 kg I. hely Kovács Adrienn 35 kg  
    79 kg I. hely Róth Erika 80 kg  Országos csúcs
    +86 kg I. hely Csillag Edina 50 kg  Országos csúcs
    88 kg I. hely  Sedric Watchou  172 kg  
    97 kg I. hely  Neszveda Tamás 110 kg  
    107 kg III. hely Nyúl Szabolcs 100 kg  
    NŐI Abszolút I. hely Róth Erika    
    NŐI Abszolút III. hely Csillag Edina    
    FÉRFI Abszolút I. hely Sedric Watchou    
  SILVER BAR KUPA - Wroclaw
    79 kg II. hely Róth Erika 81 kg  Országos csúcs
    88 kg II. hely  Sedric Watchou  177 kg  Országos csúcs
    FÉRFI Abszolút III. hely Sedric Watchou    
Tenisz szakosztály
  2016. évi fordulók eredményei (pdf)

 

2015. évi szakosztályi eredmények

Asztali labdarugó szakosztály
    Országos Csapatbajnokság I. osztály       VIII. hely
       csapattagok: Debreczeny Atilla, Debreczenyi  Zoltán, Debreczenyi István, Kováts Csaba, Kővágó Tibor,
                             ifj. Farkas Gábor, Hartmann László, Mészáros László
  Országos Csapatbajnokság II. osztály         IV. hely
       csapattagok: Kováts Csaba, Kővágó Tibor, Mészáros László, Kiss Levente, Mecsér Béla, Tóth László
   Országos Csapatbajnokság II. osztály        VII. hely
       csapattagok: Máté Bálint, Balázs Benedek, Menyhárt Atilla, debreczenyi Zoltán és ifj. Debreczenyi Atilla
   Hédl Ferenc emlékverseny, Szeged      Debreczenyi István           III. hely
   Rákospalotai évzáró verseny                 Máté Bálint                        III. hely
   Testvériség Sportegyesület                    ifj. Debreczenyi Atilla          I. hely

Testépítés
    Magyar Bajnokság, 88 kg        Neszveda Tamás         II. hely

Erőemelés - parafekvenyomás
   Zalaigrice Kupa
     Női 55kg     Molnár Nikolette    40kg     I. hely
     Női 61kg     Kovács Adrienn     40kg     I. hely   országos csúcs
     Női +86kg   Csillag Edina         40kg     I. hely   országos csúcs
     Férfi 88 kg  Neszveda Tamás             III. hely

   Kenderes Gábor emlékverseny, Magyar Kupa
     Női 50kg    Molnár Nikoletta     42kg   III. hely
     Női 61kg    Szabó Zita              33kg     I. hely
     Női+86kg   Csillag Edina          44kg     I. hely

Szabadidő

   Fővárosi Szabadidő Kupa  Szabadidő Kupa
  Szellemi vetélkedő 4. hely 1. hely
  Kispályás labdarúgás 1. hely 4. hely
  Teke csapatverseny 1. hely 1. hely
  Utcai kosárlabda  4. hely 2. hely
  Gyalogos túraverseny 7. hely  2. hely
  Bowling csapatverseny 8. hely 2. hely
   Összetett végeredmény 1. hely 1. hely

2014. évi szakosztályi eredmények

Tenisz
    Budapest III. osztályú csapatbajnokság        I. hely

Asztali labdarúgás
   Országos I. osztályú csapatbajnokság        VII. hely
   Országos II. osztályú csapatbajnokság        V. hely
   Országos III. osztályú csapatbajnokság        I. hely

   Országos egyéni bajnokság        Tóth László                    I. hely
   Országos egyéni bajnokság         Debreczeni István        II. hely
   Palota Kupa                                  ifj. Debreczeni Attila    III. hely

Szabadidő

     Fővárosi Szabadidő Kupa  Szabadidő Kupa
   Szellemi vetélkedő 4. hely  
  Kispályás labdarúgás 1. hely 4. hely
  Teke csapatverseny 1. hely 1. hely
  Utcai kosárlabda  4. hely 2. hely
  Gyalogos túraverseny 5. hely 1. hely
  Bowling csapatverseny 15. hely 6. hely
   Összetett végeredmény 1. hely 2. hely