2016. január 23-24.     Jurcsik Gábor Emlékverseny

Ez hagyományosan minden év nyitóversenye. Szombaton három fős csapatunk Kővágó Tibor, Tóth László, Mecsér Béla összeállításban a 12 csapatos mezőnyben az előkelő 3. helyen végzett. A képen a fáradt dobogósok.
Vasárnap egyéni versenyre került sor, ahol 24 induló közül Tóth László 3. helyezést ért el.

A hegymászó szakosztály tagjai 2016-ban, több, mint
1000 kilométert tettek meg teljesítménytúrákon

megtekintés

Télapó túra

2016. december 3.

képek képtárunkba

A "Hableány" lakóhajó a Párizsi Világkiállításon aranyérmét nyert!

előadás időpontja: 2016. március 8. KEDD 18 ÓRA
helyszín: Budapest, VII. ker. István utca 29.
előadó: Dr. Dezsény Zoltán

MEGHIVÓ

2016. március havi programjainak LETÖLTÉSE

2016. évi

Budapesti Tenisz Csapatbajnokságban

I. helyezett az Erzsébetvárosi SE csapata!

A Budapesti Szabadiősport Szövetség 2016. éviversenysorozatának összesített tabelláján az Erzsébetvárosi SE a Fővárosi Szabadidő Kupában idén is az I. helyen végett, míg a Szabadidő Kupában II. helyezett lett.

2016. november 5.
Fővárosi Szabadidő Kupa Bowling csapatverseny

A bowling csapatversenyen is jól szerepelt két csapatunk. A Fővárosi Szabaidő Kupában 733 fával, míg Szabaidő Kupában 638 fával végzett mindkét csapat a 3. helyen.

2016. április 23. Fővárosi Szabadidő Kupa Kispályás labdarúgás

A Fővárosi Szabadidő Kupa harmadik eseményén - második helyen végezve - ismét dobogón állhatott csapatunk!

2016. március 20. Fővárosi Szabadidő Kupa Szellemi vetélkedő

A Fővárosi Szabadidő Kupa második eseményén is dobogón mindkét csapatunk! Az első csapatok versenyében 3., míg a második csapatok versenyében 1. helyezést értek el csapataink!

2016. február 20. Fővárosi Szabadidő Kupa Teke csapatverseny

A Fővárosi Szabadidő Kupa 2016 első eseménye az Erzsébetvárosi SE csapatainak győzelmével zárult!  A tavalyi helyezés megvédésével mindkét kategóriában ismét csapataink győzedelmeskedtek.

Silver Bar Kupa - Wroclaw

Négy év után ismét nemzetközi versenyen jártak erőemelő szakosztàlyunk sportolói. Wroclawban debütált a válogatottban Róth Erika, és Sedric Watchou.Mindketten új országos csúcsot értek el súlycsoportjukban!
Sedric a férfiak felső (80,88,97,107,+107kg) kategóriás 41 fős abszolút mezőnyében a harmadik helyen végzett!

EREDMÉNYEK

Parafekvenyomó Magyar Bajnokság

2016. október 29-én Beleden került megrendezésre a Parafekvenyomó Magyar Bajnokság. Az ESE színeit hét sportolónk képviselte.
Versenyzőink közül Róth Erika, és Csillag Edina eredményükkel új országos csúcsot értek el!A nők hét fős mezőnyében Róth Erika lett az abszolút bajnok!!! Molnár Nikoletta pedig a harmadik! Férfiaknál tizenöt induló volt. Klubunk itt is megszerezte az abszolút bajnoki címet Sedric Watchou jóvoltából!!! Összességében tehát csapatunk hat magyar bajnoki címet, és egy bronzérmet szerzett, valamint a női, és a férfi mezőny abszolút bajnoki címeit is elhoztuk.
Teljesítményük alapján Róth Erika, és Sedric Watchou bekerültek a válogatott keretbe. Debütálásuk 2016. november 4-én szombaton lesz Wroclawban a Silver Bar Kupán.

EREDMÉNYEK

A sikersorozat töretlen!

A hétvégi BioTech Balaton Kupa Erőemelő versenyet 3 első, 3 második és 1 harmadik hellyel zárta az ESE csapata!